Головна‎ > ‎

Студія засмаги

професійний солярій "Мулатка"

 Якісна та абсолютно безпечна засмага, завдяки багаторічному досвіду роботи та професійному обладнанні від таких світових брендів, як "ERGOLINE", "LUXURA Hapro", "UWE".

 Ми використовуєм професійні турбо солярії найкращих європейських марок, кожен з яких має свої унікальні особливості. Індивідуальні можливості кожного окремо взятого солярію дозволяють отримати комплексний підхід до вашої якісної, стійкої та абсолютно безпечної засмаги.

 Досвідчені спеціалісти, які завжди визначать тип вашої шкіри, допоможуть вибрати який саме солярій вам надати у користування, проконсультують яка найкраще підійде косметика для засмаги саме для вас!
 З особливою увагою ми відносимось до технічного стану обладнання, особливо - до строків заміни ультрафіолетових ламп.  Після кожного сеансу засмаги солярії обробляються спеціальним дезинфікуючим засобом.
 Гуртова та роздрібна торгівля косметикою для засмаги. Якщо вам подобається смуглява, бездоганна шкіра - вам запропонують професійну косметику для засмаги, з допомогою якої у вас завжди буде здоровий та шикарний відтінок шкіри, а також засоби по догляду за шкірою після засмаги. 
 Ми пропонуємо косметичні засоби таких світових брендів як "Art of Sun", "California Tan", "Matahari", "FIJI Blend", "Bio Sun", "Emerald Bay" а також інші супутні товари.
 Продаж соляріїв, запчастин до них та аксесуарів.
• Різноманітні акції, знижки та подарунки для наших відвідувачів.
 Завжди гарний настрій, краса та здоров’я! 
Підсторінки (1): Експрес засмага
Comments