Експрес засмага
Останнім часом велику популярність почала набирати косметична процедура - експрес засмага. Вона виконується шляхом рівномірного нанесення на тіло лосьону, який проникає у верхній шар шкіри. У склад лосьону входять виключно натуральні складники рослинного походженя - це пігмент, який отримують шляхом витяжки з цукрової тростини, вітамін С, сок алоє, екстракт білого чаю та екстракт морських водоростей.

Експрес засмага, чи як ще її називають - миттєва засмага, голівудська засмага, "тростниковый загар"  абсолютно безпечна, та немає практично жодних протипоказань.

Експрес засмаги підходить навіть тим, кому взагалі не можна засмагати на сонці чи в солярії, та навіть вагітним. 

Експрес засмага не виключає можливості засмагати на сонці чи в солярії, спокійно можете відвідувати пляж чи студію засмаги.

Експрес засмага тривалістю всього кілька хвилин заміняє 8 - 10 відвідувань солярія, що зберігає не тільки ваш час, але й заощаджує ваші кошти.

Процедура експрес засмаги не потребує особливої підготовки шкіри, але дотримуючись деяких умов можно покращити результати процедути та довше зберегти ефект.

При такій великій кількості переваг експрес засмаги є і звичайно один недолік - це невелика тривалість засмаги. В більшості випадків експрес засмага тримається 8 - 10 днів, рідше - до 14 днів.

Процедура виконується професійним обладнанням японського виробництва JET MAXX SALON PRO та якісною косметикою від California Tan - лідера у світі засмаги, завдяки чому сеанс відбувається просто, швидко та абсолютно безпечно!


Ваша шкіра погано засмагає на сонці та в солярії?
Вам потрібно саме сьогодні вразити своєю зовнішністю?
Ви їдете у відпустку і хочете відразу бути засмаглою на пляжі?
Вам потрібна шикарна фотосесія?
У вас зовсім скоро день народження чи весілля?

Не засмучуйтесь -  експрес засмага саме для вас!Підготовка до сеансу експрес засмаги

1. Не менш ніж за 6 - 12 годин до проведення процедури необхідно провести очищення шкіри за допомогою легкого скрабу. Пам'ятайте, завдання полягає у вирівнюванні рогового шару шкіри, а не повного його зняття.

2. Не менш ніж за 24 години виключити будь зволожуючі засоби, не використовувати зволожуючий гель для душу з високим вмістом РН. (Використовуйте тільки гелі для душу з нейтральним pH). Не використовувати крем для тіла та обличчя. Особливо в день проведення процедури.

3. У день процедури і на наступний не одягати світле білизну і одежду. Бажано приходити у необтягуючому одязі.

4. У день процедури не використовувати будь-яку парфумерію і косметику. Шкіра повинна бути трохи сухувата на дотик. Лосьйон на таку шкіру ляже більш рівно.

5. Після процедури необхідно виключити контакти з водою не менше ніж на 6 годин.

6. Душ можна приймати не раніше ніж через 8-12 годин. Не турбуйтеся, якщо частина лосьйону буде змиватися під час душу, це зайвий лосьйон, який не проник у шкіру. Не можна користуватися мочалкою. Користуйтесь тільки м'якою губкою і теплою водою (не гарячою).

7. Виключити відвідування басейну і сауни на 2 дні.

8. Не можна займатися спортом і іншими заняттями в наступні 2 дні (мінімум 24 години), які можуть призвести до появи поту.

9. На наступний день можна і потрібно користуватися зволожуючими засобами.

10. Забороняється використання мила та інших засобів для миття шкіри з високим pH, так як вони сушать шкіру і сприяють швидкому, нерівномірному сходу моментальної засмаги.

Пам'ятайте! Експрес засмага добре тримається на доглянутій і добре підготовленій шкірі. Не забувайте постійно і ретельно зволожувати шкіру в перервах між процедурами.


Comments