Косметика


Косметика для засмаги в солярії немає нічого спільного з засобами від засмаги.
До складу кремів та лосьйонів для засмаги в солярії не входять сонячні фільтри. Однак слідує пам"ятати, що єдиним недоліком любої засмаги (в тому числі і в солярії) є пересихання шкіри. Від цього може виникнути шелушіння та подразнення. Тому в продуктах для використання в солярії (креми, лосьйони, помади) знаходяться підживлюючі та зволожуючі шкіру добавки. До складу продуктів для солярія входять також антиоксиданти, які запобігають пошкодженню шкіри кисневими радикалами чи озоном, які утворюються в атмосфері солярія під дією ультрафіолету. 
Шкіра на обличчі більше сприймає засмагу, тому при відвідуванні солярію краще вибрати такий, де є лампи для обличчя. Обовязково використовувати тільки крем для обличчя, а після сеансу застосувати зволожуючі засоби для шкіри.
Зазвичай виробники косметики для засмаги в солярії виготовляють декілька ліній косметичних засобів: для отримання базової засмаги (для початківців), підсилювачі засмаги для тих хто має початкову засмагу, максимізатори (для отримання більш стійкої засмаги), пролонгатори, дозволяючі зафіксувати отриману в солярії засмагу та серія засобів по догляду за шкірою після засмаги, забезпечуючих шкіру підживлюючими засобами та чудово зволожуючі її.
Якщо вам подобається смуглява, бездоганна шкіра - вам запропонують професійні засоби для засмаги, з допомогою яких у вас завжди буде здоровий та шикарний відтінок шкіри, а також засоби по догляду за шкірою після засмаги.
Ми пропонуємо косметичні засоби таких світових брендів як: "Emerald Bay", "California Tan", "Matahari""Art of Sun", "FIJI Blend", "Bio Sun", "Bronze Systems", а також інші супутні товари.