Правила у солярії


Завжди дотримуйся порад адміністратора салону.
Якщо виникли будь які питання — звертайся до адміністратора, для того ми тут!
Визнач необхідний час засмаги. При цьому потрібно користуватись таблицею фототипів шкіри, тому що кожний тип шкіри інакше реагує на дію ультрафіолетови променів. Для першого сеансу достатньо небагато часу, а згодом завжди можно добавляти більше по кілька хвилин.
Перед сеансом засмаги не можна користуватись парфумами та дозодорантами. Косметика та макіяж можуть викликату алергічну реакцію. Макіяж, прикраси та годинник потрібно знімати перед сеансом.
Шкіра не повинна бути червона після сеансу засмаги! Почервоніння — то ознака подразнення та опіку шкіри внаслідок надмірного часу засмаги, цього потрібно уникати. Краще коли сеанси засмаги недовготривалі, але регулярні — так здоровіше та ефективніше.
Якщо потрібен швидкий ефект — скористайся відповідною косметикою для засмаги. Правильно підібрана косметика для засмаги збільшує ефективність дії ультрафіолетових променів, запобігає пересиханню та старінню шкіри.
Бажаного результату зазвичай досягають після 5 — 7 сеансів засмаги через день. Для підтримки отриманої засмаги достатньо одного сеансу засмаги на тиждень.
Не можно користуватись солярієм в стані алкогольного спяніння, вагітним жінкам та під час критичних днів.

Як приходити в солярій

1. Відвідувати необхідно професійну студію засмаги, бо там всі зусилля спеціалістів спрямовані на надання клієнту кваліфікованої та якісної послуги.
2. Перед відвідуванням солярію необхідно пройти консультацію в лікаря щодо загального стану здоров'я та реакції шкіри на ультрафіолет зокрема.
3. Кількість хвилин засмаги повинен корегувати спеціаліст. Для початку вистачить 5-7 хвилин.
4. Засмагати потрібно з чистим тілом. Перед сеансом необхідно прийняти душ без мила, змити декоративну косметику, інакше може з’явитися пігментація. Не можна користуватися парфумами. В день відвідування солярію не слід займатися косметичними процедурами.
5. Необхідно використовувати спеціальну косметику для соляріїв. Як правило, виробники косметики для соляріїв випускають саме такі засоби. До складу засобів для соляріїв не входять сонячні фільтри.
6. Шкіра обличчя більше реагує на ультрафіолетові промені, тому краще вибрати солярій, в якому є окремі лампи для обличчя. Після сеансу обов’язково потрібно зволожити шкіру лосьйоном.
7. На якість також впливає характер продуктів, які вживаються в їжу. Тобто, щоб отримати бронзовий відтінок засмаги, частіше потрібно вживати манго, моркву.
8. Любителям нарощених нігтів та френчу для захисту маніюру від ультрафіолетових променів пропонуємо використовувати чудові захисні ковпачки.
9.
Коли ми закриваєм очі - ми думаєм, що захищаєм очі від ультрафіолету, але це не так. Повіки очей доволі тонкі - тому потрібно використовувати спеціальні очки для солярія.
10.
Жінкам для захисту грудей рекомендується наклеювати спеціальні наклейки - стікіні.
11.
Щоб волосся не пересихало та не ставало ламким потрібно надягати шапочку для солярія


Comments