Правильна засмага


Красиве засмагле тіло для сучасної людини завжди було бажаною мрією. Не чекаючи відкриття пляжного сезону, ми поспішаємо на пляж, щоб отримати свою порцію ультрафіолету і відчути себе чарівними. Проте безконтрольний загар на пляжі може обернутися великими проблемами для краси, а головне, здоров'я нашої шкіри. Південне сонце жорстоке по відношенню до безтурботних шанувальників засмаги і безжально карає опіками та передчасним старінням шкіри.

Штучна засмага в солярії набагато безпечніша натурально. Сьогодні, завдяки ученим, що створили солярій, ми можемо дозволити собі гарний золотавий або бронзовий відтінок шкіри протягом усього року, абсолютно не побоюючись за своє здоров'я . Вплив ультрафіолетового проміння сприяє виробленню в організмі людини стільки необхідного нам вітаміну D, а сонячні ванни активізують захисні властивості організму, запобігаючи простудним захворюванням. Ось кілька порад про те, як правильно засмагати в солярії.

По-перше, перед початком відвідування солярію необхідно проконсультуватися з фахівцем. Може бути, вам навіть буде потрібна консультація дерматолога або іншого фахівця. Якщо протипоказань не існує, то послідовність проведення процедури повинна бути така: очищення шкіри, її зволоження і застосування засобів, що стимулюють засмагу, що дозволяють добитися максимального ефекту. З величезного вибору косметики, наявного у студії засмаги Мулатка, ви завжди можете вибрати той засіб, який найбільш підійде для вашого типу шкіри і дозволить зберегти її молодість і красу. Дуже важливо підібрати відповідний вашому типу шкіри засіб, інакше ефект може бути з точністю до навпаки!

Чому так важлива очищення шкіри?

Справа в тому, що наша шкіра постійно оновлюється, і на її поверхні утворюються нові клітини епідермісу. Їх і потрібно видалити. Якщо цього не зробити, то засмага може відлущитись разом з роговим шаром, причому це може відбутися нерівномірно по всьому тілу, і воно може придбати плямисту забарвлення. Фахівці нашого салону підберуть засіб, який допоможе шкірі стати гладкою і ще більш сприйнятливою до засмаги.

Ще кілька важливих моментів: власне перед процедурою необхідно зняти прикраси, надіти спеціальні сонцезахисні окуляри, тому що ультрафіолет легко проникає крізь повіку, згубно впливаючи на сітківку. Якщо ви носите контактні лінзи, то перед сеансом їх необхідно зняти. Жінки повинні берегти свої груди, під час процедури її потрібно прикрити. Ще одне вразливе місце - шкіра губ, тому під час відвідування солярію використовуйте бальзам для губ з UV-фільтром.Волосся теж потребують захисту, тому потрібно надягати шапочку.

Де краще засмагати - на сонці чи в солярії?

Доведено, що засмага в солярії менш шкідлива для шкіри, ніж природня. У соляріях не використовуються шкідливі для шкіри ультрафіолетові промені типу С. Під час процедур випромінювання контролюється, що дозволяє розрахувати точний час засмаги й уникнути опіків. 20-хвилинний сеанс в солярії по своєму ефекту дорівнює декільком годинам на пляжі. Як правило, штучний загар тримається протягом кількох тижнів. До речі, штучний загар підготує шкіру до сонячних ванн на пляжі і захистить її. А користь від засмаги в солярії приблизно така ж, як від природного сонячного випромінювання. Лікарі навіть рекомендують відвідування солярію при псоріазі, дефіциті кальцію, депресії, болях у м'язах, ревматизмі та інших захворюваннях.

Тривалість сеансу засмаги, залежить від типу солярію, кількості та потужності ламп. В середньому сеанс може тривати від 6 до 20 хвилин в горизонтальному і у вертикальному солярії від 6 до 12 хвилин, залежно від типу шкіри. Визначивши свій тип шкіри, можна приступати до засмаги.Кількість сеансів для людей з I і II типом шкіри не має перевищувати восьми, для решти фототипів їх кількість можна збільшити до 10-12. Зазвичай гарну засмага виходить після десяти сеансів, причому проміжок між відвідинами солярію повинен становити не менше 24 годин. Для підтримки засмаги досить 1 -2 сеансу в тиждень. По можливості слід уникати відвідування солярію і пляжу в один і той же день, щоб не допустити опіку.

Завжди раді бачити вас в салонах Мулатка!