Вікові обмеження


 Дітям до 15 років відвідувати солярій можно тільки в лікувальних цілях. Під час засмагання в солярії дітям до 15 років рекомендується дотримуватись особливої безпеки.
 Люди старшого віку отримують користь від прийому сонячних процедур. У них часто проходять мязеві болі та ревматичні явища. Важно тільки правильно визначити режим засмагання в солярії з врахуванням всіх фізіологічних та вікових обмежень.
 Штучне сонячне світло надає позитивний ефект не тільки на молодих людей. Є серйозні причини, через які люди старшого віку можуть відчути реальну користь від регулярних візитів в салон засмаги. Остеопороз: в наш час зростає кількість людей, які страждають від вимивання кальцію з кісток. Кістки стають пористими і крихкими. У похилому віці це може викликати потребу в постійному догляді, наприклад, у випадку перелому шийки стегна. Остеопороз викликається дефіцитом кальцію. До тридцятирічного віку, кальцій накопичується в кістках і зміцнює їх. Але кальцій потрібен не тільки для кісток, і якщо Ви не споживаєте достатня його кількість з їжею, організм починає відбирати кальцій у кісток.Чим довше це продовжується, тим більша ймовірність виникнення остеопорозу. Як уникнути остеопорозу? За допомогою дієти, збагаченої кальцієм і регулярних сонячних ванн - Вашому організму необхідний вітамін D для засвоєння кальцію. Через те, що кальцій досить рідко зустрічається в нашій їжі, природа мудро вчинила, зробивши так, щоб вітамін D вироблявся в нашому організмі - і для того щоб кальцій, який ми вживаємо, засвоювався, потрібно просто більше бувати на сонці. Холестерол шкіри опромінюється ультрафіолетом B, і трансформується в провітамін D. Через 12 годин, тепло Вашого тіла перетворює провітамін D у вітамін D. Тим не менше, c жовтня по березень в наших широтах сонячне світло навряд чи містить хоч яке-небудь значну кількість ультрафіолету B. В основному він розсіюється в атмосфері. В результаті, вироблення вітаміну D призупиняється на цей період, відзначає Dr. Albrecht Falkenbach з санаторію Gasteiner Heilstollen. В результаті, скільки б ми не з'їдали кальцію, організм все одно не зможе засвоїти його. У цьому випадку допомагають сучасні солярії - вони забезпечують людини необхідною дозою ультрафіолету В. При правильному підборі, доза буде настільки мала, що Ви зможете отримати її не загорами, але вона буде достатньою для вироблення вітаміну D. Таким чином, Ви можете доглядати за своїм зовнішнім виглядом - і одночасно зміцнювати кістки.
Comments