Всі плюси солярію

 Ультрафіолетові промені "штучного сонечка" - солярія роблять шкіру не тільки естетично привабливою, але й дають необхідний організму вітамін D. Головна перевага солярію перед сонцем полягає в точності дозування ультрафіолету, яким апарат «годує» людину. Перебуваючи на сонці, ви ніколи не будете знати напевно, скільки саме випромінення одержала ваша шкіра, в солярії ж можна запрограмувати сеанс під кожного клієнта і запобігти опіків.
 От тільки декілька вагомих аргументів, щоб полюбити солярій:
Під дією УФ-променів активізується створювання вітаміна D, необхідного організму для засвоювання кальцію та фосфору, "відповідаючих" за зміцнення мязів та кісток та за заживлення ран.
УФ-промені активізують більшість процессів, які відбуваються в організмі - дихання, обмін речовин, кровообіг, та ендокринна діяльність.
Зимою та навесні, коли захисні функції організму ослаблені, УФ-промені промені домомагають боротися з простудними захворюваннями.
Беззаперечну користь приносять УФ-промені і при лікуванні різних дерматологічних захворювань, таких як екзема, псоріаз, вугрева сипь, та багато інших.
Засмага в солярії чудово підготовлює бліду після зими шкіру до активного літнього сонця. Особливо рекомендуємо, перед поїздкою до моря сходити на кілька сеансів в солярій - цим ви уникнете "згоріти" в перші дні під пекучим південним сонцем.
Засмага в солярії вважається менш шкідлива для шкіри ніж під сонцем. По перше "штучне сонце" не випромінює Уф-променів типу С, шкідливих для шкіри, а по друге - 15 хвилинний сеанс в солярії по еффективності дорівнює кількагодинній засмазі на пляжі.
Уф-промені позитивно впливають на потенцію у мужчин.
УФ-промені впливають на душевну рівновагу, борються зі стрессами, і в кінці кінців - просто покращують настрій. А це найважливіше!

Сонце – друг для розумних


 Безперечно, ніхто не закликає повністю уникати сонця, а попавши під його промені ховатися в глибокий чагарник. Ультрафіолетові промені в дозованій кількості надзвичайно корисні для нашого організму.
Ультрафіолет під час нетривалої дії позитивно впливає на організм, допомагає обміну речовин, закаляє шкіру. Він корисний для кісткової та гормональної системи. Сонце допомагає тим, хто має проблеми зі шкірою (вугрі, псоріаз), сприяє загоєнню ран. Під дією ультрафіолету активується вироблення вітаміну D, що особливо важливо для маленьких дітей. Але для цього не потрібно спеціально смажитися на сонці – достатньо лише 15 хвилин сонячної ванни для обличчя і рук, щоб виробилася добова доза вітаміну.
 Сонячний вплив має позитивний психологічний ефект. Під дією світла організм виробляє ендорфін – хімічну речовину, яке сигналізує мозку, що в організмі все добре.
 Медицина давно встановила, що недостатність ультрафіолетового випромінення (синдром «світлового голодування») погіршує самопочуття, працьовитість, викликає дитячий рахіт, різко знижує активність захисних систем організму.
 Люди похилого віку також отримують користь від прийому сонячних ванн, проте краще переговорити з лікарем. Сонячні ванни допомагають при болях в м’язах та ревматизмі.
 Також доведено, що під впливом УФ-променів значно підвищується вміст антитіл у крові, що підвищує стійкість нашого організму до інфекційних та вірусних захворювань.
 Отже, сонце може бути другом, якщо правильно використовувати його дари. Головне, як і у всьому, – знати міру і виконувати елементарні правила сонячної безпеки.
Comments